Pontal Das Marinas Frente Ilhabela

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    2-slaapkamer Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao appartementen bevinden zich binnen 25 minuten lopen van Ilhabela Matriz Church en bieden Wi-Fi. Dit appartement van 80 m² ligt ook op 400 meter van Municipal Theatre en binnen 7 km van het strand Barequecaba.

    Het 2-badkamer appartement ligt op afstand van 4 km van Praia de Itaguaçu.

    Pontal Das Marinas Frente Ilhabela appartementen zijn voorzien van airconditioning, en bieden een patio, een balkon en een woonkamer, evenals uitzicht over de zee. Bij deze accommodatie zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Gasten die in dit appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. Turkse stoombaden, een Turks stoombad en een stoomcabine bij de accommodatie zullen bijdragen aan een aangenamer verblijf. Maak uw verblijf bij Pontal Das Marinas Frente Ilhabela appartement spannender door deel te nemen aan snorkelen, tafeltennis en biljart. Het appartement biedt u een sauna bij een zwembad.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:30 tot 21:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 12:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao

    Pontal Das Marinas Frente Ilhabela appartementen zijn voorzien van airconditioning, en bieden een patio, een balkon en een woonkamer, evenals uitzicht over de zee. Bij deze accommodatie zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Buitenkant foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Skyline foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Buitenkant foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Strand foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Skyline foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Buitenkant foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Voorzieningen foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Gymzaal foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Buitenkant foto Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao  Voorzieningen foto
    Uitzicht op de zee
    Appartement

    Grootte: 80 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Pontal Das Marinas Frente Ilhabela appartement?
      De grootte van Pontal Das Marinas Frente Ilhabela appartement is 80 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Pontal Das Marinas Frente Ilhabela Sao Sebastiao